Ana / Uncategorized / Fukaranın Kamuoyu Yoklaması (BENAR)

Fukaranın Kamuoyu Yoklaması (BENAR)

soran_oldu_mu
Herkes yoklama yapıyor. Ben de okuyucularım arasında bir kamuoyu yoklaması deneyeyim dedim. Zahmet edip bir tıklarsanız, algı operasyonum için çok makbule geçecek. 😉

7 Haziran 2015 Öncesi Okuyucu Yoklaması

Bu yoklama bitti! Aktivite:
Başlangıç: 06-03-2015 00:51:33
Bitiş: 06-06-2015 08:00:00
Yoklama Sonuçları:
7 Haziran'da oyunuzu hangi yönde kullanacaksınız?

NOT: Lütfen aşağıdaki "cevap yazın" formunu kullanarak yorumlarınızı ekleyin. Merak etmeyin, eposta adresiniz yayınlanmıyor ve paylaşılmıyor. Lütfen google reklamları için kusura bakmayın, Paypal Türkiye'den ayrıldığından beri siteyi yayında tutma masrafları için destek kaynaklarımız durdu.

Yazıyı sitenizde ‘blog’unuzda filan paylaşırken lütfen giriş kısmından sonrasına LİNK vererek buraya yönlendirin çünkü eklenen yorumlar da yazı kadar önemlidir ve düzeltme veya güncelleme yapabilirim.

 

5 yorumlar

  1. Baris ve kardeslik icin HDP

  2. Ankette aldığı oy orani değil ama bu mehmet abiyi takip eden milli görüşçüler`in sayısının bu kadar az olması açıkça beni üzdü. Bir de o kadar yazıya rağmen takipçiler arasında akepeye oy verenlerin sayısı beni şaşırttı yada mehmet abiyi takip eden akepelilerin sayısının çok olması güzel bir şey mi?

  3. hangi partiye oy verdiğimizin veya oy vermeyip koy verdiğimizin ne önemi var??? temizlik yapsın diye oy verip seçtiğimiz veya oy vermeyip kim temizlerse temizlesin diye işe aldığımız bir hizmetli/memur hırsızlığa başlayınca izin vermeyip ses çıkardıktan sonra AKP hariç seçimde bulunan herkese saygı duyarım. bu notu diğer güzel yazınızı okuduktan hemen sonra yazıp mhp yi seçiyor ve sizi destekliyorum. http://mehmetefe.com/umut-gezi-musluman-yeni-dunya/

  4. “A’malüküm ummalükum” (amalleriniz yönetcilerinizdir, onlar sizlerin eseridir)

    “Allah her dönemin hükümdarını halkın kalbine göre gönderir. Onları düzeltmek isterse salih birini, helak etmek isterse kötü birini hükümdar olarak gönderir.” (İsra, 17/16)

    “Davranışları sebebiyle zalimlerin bir kısmını diğer kısmına yönetici yaparız.” (En’am, 6/129)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*